Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem AUX teplota

Dobrý den,

mám problém s teplotou AUX na svém počítači. Skáče někdy až z mého pohledu nereálně ( až o 40c za sekundu) a chvílemi se pohybuje až okolo 130c. Napadají vás nějaké příčiny nebo postupy kterými by šel problém vyřešit? Předem díky za odpověd;)

7fqagi7zh

V tom případě něco navíc - obvody jsou od několika výrobců a pár typů, nevyrábí se jeden konkrétní typ k jedné konkrétní desce, ale vezme se šváb a plácne na desku a uzpůsobí BIOS a aplikace pro MSW. Některá čidla klidně zůstanou navíc a ukazují se v programech třetích stran s podivnými hodnotami.