Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem zrušení USB recovery

Zdravím,
Kdysi jsem si vytvořil z jednoho USB Flash disku recovery drive pro svůj notebook. Teď bych rád uvedl tu flešku do původního stavu. Neví někdo jak na to?. Díky

a co se z tím USB Flash jako stalo že nelze použít standardní operace co se objeví v nabídce když na ní klikneš pravým tlačidlem ?

nebo jsi jenom další z tech co ješte neobjevil že myš má i pravé tlačidlo ?

.... :puff:

Neobjeví se nic. Ta fleška má celkem 64 GB paměti. V momentě, kdy jsem ji použil jako USB recovery drive se paměť zmenšila na cca 35 GB. Když ji zaunu do portu a prohlížím ji ve správě disků, je na ní vidět, že je rozdělena na dvě části. Problém je, že to rozdělení se nedá zrušit. Je mi jasné, že to má chránit tu flešku před ztrátou důležitých dat, ale já ji chci zas používat v plné kapacitě.