Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sekání PC her na nové PC Sestavě

Ahoj :-)
Nechal jsem si poskládat nový herní počítač.
Procesor- Intel Core i5-4690
Základní deska- ASRock Fatal1ty H97
Paměti -DDR3 2x4 GB 1600 MHz
Pevný Disk - Seagate Barracuda 7200.14
GRafická Karta- MSI RADEON R9 280 3GB
Zdroj- Seasonic S12G 450W
Windows 7 64bit SP1
Aktualizoval jsem ovladače GK i nejnovější bios.

Většina PC her se mi mírně seká a jsou to i starší hry , které jsem hrával dříve na daleko slabším PC. Nevím si vůbec rady . Zvláštní je , že třeba rozjedu někteřé nejnovější a hlavně náročnější hry i na maximalní detaily a některé zase ne . Může to bým ovladačema ? Nebo slabým zdrojem ? Servis , kde mi PC sestavily , tak důkladne otestovali ( ram , náběhy OS , disk , 3D grafiku ...)

Děkuji za rady.

Všechny ovladače jsem právě nenainstaloval (pouze pro grafickou kartu , zvuk a internetový ovladač. Directx instaluji pouze pokud si to vyžádá hra . Internet zatím nemám , bohužel technici mi to zapojí až po novém roce , tak nemám k dispozici veškeré aktualizace pro windows. Co se týče her , tak např NFS Most Wanted ( vydání 2005 ) mi neběží plynule a vůbec nepomůže snižovat detaily . Naopak GRID 2 daleko náročnější hra běží na maximalní detaily včetně vyhlazování .