Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Skládání PC a No signal

Dobrý den,
potřebuji poradit se stavbou kancelářského PC.
Vše jsem smontoval, připojil. Po startu se rozběhnou větráčky (včetně chlazení gk) a ledky.
Problém je v tom, že na monitoru se stále objevuje No signal.
Zkoušel jsem už nahodit jen jednu ramku a dávat jí postupně do všech slotů - bez úspěchu.
HW:
- ASROCK 980DE3/U3S3
- AMD Vishera FX-6300
- Crucial Ballistix Sport 8GB (2x4GB) DDR3 1600 CL9
- nVidia GTX550 ti
- 500w zdroj (lc power??)

Předem mockrát děkuji za případné rady.

Tak převrat! S novým zdrojem se mi to po pár pokusech podařilo rozjet - vždy ale jen na cca 5sek. a potom spadl se začali snižovat otáčky a pc spadl. Hádám tedy asi správně, že problém bude ve slabém a nekvalitním zdroji.

Právě že už jsem zkontroloval snad vše a stále si nad tím lámu hlavu. Vše správně připojeno, přídavné napájení, přídavné napájení gk. Hdd a spol jsem ještě ani nezapojoval. Grafickou kartou to nebude - gtx vyzkoušena na jiném pc a je funkční. Navíc jsem zkoušel i jinou grafiku a stejný problém. Piny vypadají v pořádku, schválně jsem usazoval co nejjemněji.

Nedávno jsem si stavěl podobnou konfiguraci se stejnym procesorem a podobnym zdrojem "LC..."
Mě se zpočátku nerozjelo pro jistotu nic a zde mi poradily jak testnout zdroj,spojením černého a zeleného kontaktu.Zjistil jsem že tento"povedený"zdroj jede asi 10sec během 3 minut :x:

Zdroj sem vyhodil,koupil seasonic a mašina se rozjela na První a čekala na vkládnutí dvd s OS.

Tady bude asi problem jinde.Ale po tom co jsi psal,mi to zas vytanulo na mysli.