Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Herní mýš A4tech bloody R8

Zdravím, mám myš bloody R8, myš fungovala perfektně, má v sobě naprogramovaná makra na double a triple click, přepínání tlačítky, tyhle makra mi ale už nefungují, mýš jede pouze v modu one click, ovladače myši jsem odisntaloval a nainstaloval znova, double a triple nefungují ani na druhém pc, myš je stará cca 3 měsíce, nějaká rada? mám reklamovat? Děkuju za odpověďi:)

core 3 tak sa volal ta blbost v programu čo ti roby tie macra a ak sisi prečital pred kúpou čo to je tak viež že sa zato plati len prvých 1000 klinuti v tomto mode maš zadara :)

takže bud si mal dávať pozor na to čo kupuješ alebo si môžeš dokupit ešte program
po prípade rusaci to vyriešily crackom, ale bacha skoro polka toho čo stiahne môže mat vir takže nedoporučujem :)

má v sobě naprogramovaná makra na double a triple click, přepínání tlačítky, tyhle makra mi ale už nefungují, mýš jede pouze v modu one click

Tato funkce funguje i bez SW vyrobce ;-) Sam mam Bloody V8 CORE3 bez obsluzneho SW (1click,double a triple click) pokud ti nejdou ani s naistalovanym SW Reklamuj,chyba je hardware mysi.