Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Má někdo zkušenosti s WD Black 2-3TB ?

Western Digital Black 3000GB 64MB cache s Advanced Format
vs
Western Digital Black 2000GB 64MB cache s Advanced Format

Jelikož 1TB je dost málo,a při 2-3TB je rozdíl cca 600Kč raději bych vzal větší bude rozdíl v životnosti a rychlosti u 1TB a --> 2TB/3TB ? Má někdo prosím s tím zkušenosti,nebo by dokázal poradit ?
Z diskuzí jsem přečetl že 2TB má 2plotny a 3TB tuším nevím přesně 3plotny.

Byl jsem dlouhodobě v nemocnici,a ještě jsem nestihl vyreklamovat a napsat dobropis kde uvedu jaký jiný disk chci od WD.Všechny jsou FZEX.

Děkuji za veškeré rady a zkušenosti.

jezekhifi,

Jako určitě máš dobrou připomínku/návrh i pravdu ale jelikož jsem ''bordelář'' takže asi tak,SSD bych musel furt mazat/promazávat apod.... už prostě chci mít s nedostatkem místa pokoj.... snad mě rozumíš jak to myslím :):-D
na data a zálohy mám druhý nový WD blue (1TB)
tento 3TB black bude systémový (Windows)

karle,
ano máš pravdu,zní to divně,ten HDD od WD black vychází krásně u větší velikosti:
3TB 1GB cca na 1,3Kč
1TB 1GB cca na 2,1Kč

Takže zda-li rozdíl v rychlosti a životnosti není,tak určitě si vezmu ten větší,a nemusím pořád přemýšlet co smazat a kde uvolnit místo,a sledovat otravnou vyskakovací ikonku s nedostatkem místa...

:-)