Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ASUS P5B-MX/WiFi-AP problém s napájením CPU

Zdravim, koupil jsem výše uvedenou desku a do ní procesor C2D E6750, a 2GB Ram. Vše jsem zapojil správně (několikrát kontrolováno). Zapnu, a jediné co vidím, že se jen protočí chladiče, zkusil jsem na zkoušku CPU Celeron 430, vše se zaplo ale nešel obraz protože jsem zapoměl připojit 4pin pro CPU, když jsem jej zapojil, opět se to jen protočilo. Vrátil jsem tam C2D, schválně jsem ten 4pin nezapojil a vše se rozsvítilo, roztočilo, když jsem ho zapojil tak se to zas jen protoči. Vyzkoušeny 2 zdroje. Už jsem z toho vážně na nervy. Dík za každou radu.

- E6750 deska nepodporuje, protože má FSB 1333MHz, zatímco deska jen 1066MHz
- Celeron 430 deska podporuje, ale je vyžadován BIOS verze 0614 nebo novější (=0702 nebo 0802)
- Zkus to na stole s tím Celeronem, ale pokud se to nerozjede, budeš si možná muset pro test opatřit nějáké Pentium 4.