Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nová Zvuková deska a problém s mikrofonem

Zdravím
Potřeboval bych pomoct ohledně nové zvukové karty, kterou jsem si nedávno zakoupil.
Když jsem jí zapojil, zdálo se všechno v pořádku, ale když jsem chtěl zapnout hovor tak mi nešel mikrofon, ale zvuk fungoval jak měl.
Tak jsem zpátky zapojil starou zvukovou kartu co byla na Základní desce a zase vše fungovalo jak mělo, akorát před voláním musím vypojit a zapojit mikrofon.(To byl také důvod zakoupení nové Zvukové desky)
Tak jsem se chtěl zeptat jestli někdo nemá stejnou zkušenost nebo aspoň neví co by to mohlo opravit.
Děkuji všem předem za ochotu.(Popř bližší info můžu dodat) :)

Tento text je na obrazovce při psaní dotazu:

Nezapomeňte specifikovat konfiguraci, jako např. operační systém nebo alespoň základní hardwarovou konfiguraci, na které se problém vyskytl (např. "Mám grafickou kartu Zotac GeForce GTX 690 4GB DDR5"). Pokud máte problém s konkrétním programem, nezapomeňte uvést jeho přesnou verzi (např. MS Office 2013 CZ, Firefox 20.0, apod.).

Koupil jsem zvukouvou kartu - nenapíšeš jakou.
Chtěl jsem zapnout hovor - jaký hovor? Třeba Skype?
Zapojil jsem kartu co byla na základní desce - jaké základní desce?
Operační systém a další informace jsou taky tajné?!

(Popř bližší info můžu dodat) :)
Já to z tebe tahat nebudu, když nejsi schopen to napsat hned. :-|