Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Myš Přeskakuje

Tak dobrý den, mám tu takovej začátečnickej problém....Koupil sem si novou herní myš a kurzor mi furt přeskakuje, rozhodně to nebude podložkou, tu mám v pořádku a bordel pod myší nebo na myši taky není, je nová...není to nic takového jako že píšu tak se sama pohybuje atd., jen normálně když s ní pohybuju, tak se občas skrátka vydá vlastním směrem, nebo se jakoby zasekává na místě a prudším pohybem se to zase rozjede... to se ale dělá dost často a nevim co s tim dělat....jedinný co asi pomáhá je fakt přitlačit na myš, ale občas to udělá i tak... Chápu že je to asi dost začátečnický problém ale já fakt už nevim co stim :D Dík za cokoliv co napíšete
Změna kategorie, původně: Hardware (karel)

Hezké povídání, ale podstatné informace žádné - typ myši, jakou máš podložku, operační systém, atd...

Tvrdíž, že podložkou to nebude, ale zkusil jsi použít jinou? Nebo jen holý stůl? Protože přesně takhle se projevuje nevhodná podložka. Nebo někdy stačí neviditelný chlup/řasa na snímači a taky to dokáže dělat divy... Že máš myš vyzkoušet v jiném počítači ti asi radit nemusím, že?

Je to Evolveo MG648 Black Gaming Mouse (mg648), podložka je solidní, na minulé myši mi to nedělalo vůbec žádný problém, použití jiné podložky nepomáhá, Notebook Je Windows 8 (64 Bit)
NVIDIA GeForce GT 720M
Resolution 1366x768
Intel(R) Pentium(R) CPU 3550M @ 2.30GHz
4 GB RAM
DirectX 11
LENOVO
Na holý stůl to vůbec nejezdí, sotva se to sekavě pohne,vůbec nic není na podložce nebo na myši, zkoušel sem myš na jiném počítači a je to to samé, mimochodem snižování senzivity myši nepomáhá,hodně to přeskakuje při ježdění z rohů do dalšího rohu a tak podobně...