Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC se zapne jenom pokuď není cca 5 minut v zásuvce

Zdravim.
Dnes jsem dával k této RAM tuto.
PC se ani nehnul, neprotočili se větráky, nic.. Tak sem jí zase vyndal a nechal tam jenom tu jednu co tam byla. Stále se nic nedělo. Po delším zkoušení jsem došel na to, že PC se zapne jenom pod podmínkou, že není cca 5 minut v el. síti a když ho potom normálně vypnu a chci zapnout tak opět nejde. Nikdy jsem se s tím nesetkal, máte nějaké rady?? Díky

Tohle nám dělají kompy v práci - nějaká ta Lenova s Pentiem Dual Core. Nejde to zapnout, tak (na chvíli, než to zhebne definitivně) pomůže odpojit od sítě, "jako" zapnout, zapojit. Pak to běží a dokud se to nevypne, je to dobrý. Za chodu to nechcípne, to až po vypnutí. Když tenhle postup nepomůže, je to mrtvé a ajťák mění zdroj.