Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nové RAMky

Zdravím, nerad otravuju takhle ve štědrý večer, ale mám problém s novýma ramkama. Koupil sem si nový ramky a když je zapojím tak PC se sice rozjede, ale vůbec nenačítá Windows.
PC mám osazen DDR3 2x2 Gb 1333 Mhz a koupil sem si další DDR3 2x2 Gb 1333 Mhz. Zapojený sou správně a deska mi to taky podporuje takže to vůbec nechápu proč to nejde.

Nové RAM : http://www.czc.cz/corsair-value-4gb-2x2gb-ddr3-133 3_2/73725/produkt
Základni deska : asus-p7p55-m-d140232.htm
Procesor : http://procesory.heureka.cz/intel-core-i3-3210/#ut m_medium=cpc&utm_source=google&utm_campaign=Dynami cke-reklamy&utm_term=_inurl:procesory.heureka.cz/& gclid=CN7erbnJ38ICFUbLtAodbRsA-Q

Prosím, lidičky, kde může být problém ? :( Je možné, že nekamarádí s těma ramkama co tam mám ? Bohužel sem je na netu nenašel ale jsou ddr3 1333 Mhz, ale jsou od výrobce Rendition

tie nove RAMky maju voltage 1.5 ak maju rovnaku voltage aj tie stare tak by to malo ist... ja som vela krat prepajal rozne ramky s roznymy frekvensiami a islo to na 90% vzdy. Nieekdy som musel znizit alebo zvysit VOLTAGE v BIOSe a potom to islo.. tak skus pozriet ci mas tu moznost zvysit voltage ak su rozdielne NOVE od STARYCH

Zapoj to tak ako chces len nech to ide.
A mimochodom mne sa par krat stalo to co tebe a problem bol ze som mal zapraseny(spinavy) ten slot na pamete,,, tak dufam ze ked si zapajal teraz tie RAMky tak si to aspon prefukol alebo jemne povisaval ten prach ak si ho tam mal !?
-------
A mimochodom DUAL CHANEL mas mat zapojeny tak ako mas tie farby = takze bud stare alebo nove das do tmaveho a tie druhe do druheho.