Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sluchátka (zvukovka)

Zdravím,
mám nová sluchátka (Genius HS-G500V) a nějak na nich nemohu rozchodit mikrofon. V nastavení mi to píše, že mikrofon nebyl nalezen, ale když jsem to zkoušel na druhém PC, jde to v pořádku, proto si myslím, že chyba bude asi někde v nastavení zvukovky. Mám tuto: http://www.geniusnet.com/Genius/wSite/ct?xItem=168 52&ctNode=3630&mp=11
Prosím o pomoc :) Děkuji za každé vyjádření a každou radu

ak maš win 7 tak
štart => ovládací panel => Harvér a zvuk => Zvuk-záložka nahravanie
tak sa pozri či tam nieje viac zariadený a po prípade daj predvolit to svoje (niečo podobné sa stáva u zapojeny sluchatiek cez USB)

tiež skontroluj či sa nedá ten mikrofón na sluchatkach vypnut inak ma už asi nič užitočné nenapadá :)