Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Monitor po 5 sec napíše "No signal"

Dobrej,

mám novej PC a jakmile jsem zapojil napájecí kabely od monitoru a bedny, zapojil sem i monitor do PC. Monitor má pouze analogové zapojení. Jakmile jsem pustil PC, vše bez problému, ale po 5 sec se objeví hláška ''No signal''. Prosím o jakékoliv rady. Google jsem používal a do bedny lést nebudu, jelikož je to pod zárukou a kdybych ulomil plombu, tak o ni příjdu,

Díky.

Změna přitroublého předmětu, původně: Monitor HELP (host)

Monitor zapojím normálně do PC

No to jsme se toho dozvěděli.

Ptám se na to, jestli je zapojený do nějaké integrované grafiky nebo do dedikované, případně přes redukci DVI/D-SUB a podobně? Ale pokud nevíš, o čem mluvím, odnes to někomu, kdo ti to zprovozní.

Zítra by mi měl být dodán HDMI kabel. A jinak, mám ještě notebook a když monitor zapojím do něj, tak to normálně funguje.. Spíše si myslím, že PC není nakonfigurován na Analogové zapojení, protože to bylo zakryté a přišroubované.