Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Monitor - vadné pixely

Dobrý večer,
mám problém s novým monitorem ACER. Na jeho 24" Full-HD ploše jsem nalezl jakoby "bublinu" vadných pixelů viz. foto. Tak nevím, jestli nemám na něj uplatnit 2 týdenní lhůtu na vrácení zboží. Jde asi o 5 vadných pixelů. Otázka zní, má cenu vracet toto nové zboží?
Děkuji

Omlouvám se za kvalitu snímků, pořízeny jen 5Mpx foťákem.

Tak jsem na monitor uplatnil 14 denní lhůtu na vracení zboží.
A potřeboval bych poradit, jestli mám vzít stejný kus: Acer K242HLAbid nebo jít do značky SAMSUNG? Jde mě hlavně o kvalitu obrazu, s kvalitou obrazu u značky Acer jsem byl spokojen (vím, že to nedosahuje kvality IPS panelu, ale myslím, že mě to dostačuje), jen bych vytknul horší pozorovací úhel (u prohlížeče jsem si všiml, že nemohu najít úhel pohledu, aby vymizelo buď nahoře nažloutlé pozadí nebo dole příliš bílá lišta).
Vím, že je to asi zbytečný dotaz, ale SAMSUNG má jen 1mil:1 a zatímco Acer má 100mil:1 dynamický kontrast. A zajímalo by mě, jestli to půjde poznat u černé barvy. U Aceru jsem byl s černou barvou spokojen.

Předem děkuji za odpověď.

Odezvu nepoznáš navíc je jich víc a každej si uvádí co chce tj třeba ofic VA BenQ je 4ms ,ale normálně se uvádí nějakejch 12ms .Dobrý je si dohledat jak na tom monitor je na netu ohledně odezvy ,apod.Jinak znatelnej rozdíl v obrazu je IPS/VA vs TN nic jinýho v obchodě asi neporovnáš.Ohledně toho Aceru když ti nevadí že první nebyl OK a chceš zkusit štěstí dál.:-)

http://www.czc.cz/aoc-m2470swda-led-monitor-24/163 936/produkt