Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Má špatné zapojení Grafiky vliv na zatížení Procesoru?

Ahoj , dnes jsem obdržel novou GTX970 a mám problém s vytížením procesoru , v CoD Advanced warfare jsem měl zatížení téměř 100%(mám intel core i3 2120) , bojím se jestli není problém se zapojením grafiky , když jsem připojoval k šestipinu přechodku na osmipin tak to šlo nějak hrozně ztěžka a obávám se jestli to nemá vliv na zatížení CPU .. Jsem už připravenej koupit i5 jeslti to nebude zapojením

G.karta se dá zapojit dobře a funguje, nebo špatně a nefunguje.
Nevidím důvod aby procesor nemakal na 100% od toho je a zapojení g.karty na to vliv jaksi nemá.
(ovšem otázka je, zda je pro tuto g.kartu dostatečně rychlý a mohu ti prozradit, že v některých aplikacích/hrách ano a v jiných ne, to závisí kolik hra umí vláken a jak je optimalizovaná)

Ale me jede novy calk of duty advanced warfare na 20FPS jenom na vysoky detaily a procesor je vytizen na 100% vsechna jadra (mam i3 2120) a jsem si jist , ze ten procesor je proste slabej na GTX970.... nevim jaka jina komponenta by zpusobovala tech prisernych 20FPS , HDD to urcite nebude , ten preci neovlivnuje vykon , ale jenom nacitani , ram mam 8GB

bojím se jestli není problém se zapojením grafiky , když jsem připojoval k šestipinu přechodku na osmipin tak to šlo nějak hrozně ztěžka

nebude. to že to šlo ztěžka je dobře aspoň to bude mít dobrý kontakt.

Jsem už připravenej koupit i5 jeslti to nebude zapojením

To si koupit můžeš ale to že má cpu zatížení 100 procent je normální a v pohodě nic se mu nestaner.
Pokud by to zatížení bylo i u opstatních her zkusil bych nainstalovat znovu ovladače /hlavně odebrat staré/.