Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem hdd 4tb win7 rozdělený na C 200gb, D 1,8tb a zbytek 1,6tb nelze přiřadit

Prosím o pomoc, poskládal jsem si novou sestavu, při instalaci win7pro bylo vyčleněno pro systém 200GB a instalace pokračovala dál. Po kompletním oživení pc jsem chtěl rozdělit zbytek disku, na nový svazek šlo nejvíce přiřadit 1,8tb a zbývajících 1,6tb nejde přiřadit. Prosím co s tím. Děkuji za pomoc

No kamo a asi ti to ani nepojde dalej lebo ak mas disk vacsi ako 2TB tak mas problem vtom ze ho musis zmenit na GPT aby si mohol vidiet aj pouzivat celu cast Disku.
Iba Windows 8 a 8.1 mozes instalovat na disk ktory je vacsi ako 2 TB ! Windows 7 nenainstalujes na disk s GPT ale iba MBR.
Takze bohuzial mas dve moznosti bud:
1. Si nainstalujes Windows 8 aleb 8.1 na tn tvoj 4TB disk
alebo posledna moznost
2. Si Windows nainstalujes na iny disk a ten 4TB budes pouzivat ako ULOZISKO