Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nový tel Nokia 225

Dobrý den.Mamka dostala na vánoce nový tel. a potřebuje ze starého tel. přetáhnout SMS.Sms jsem ze starého tel. také NOKIE dostal do PC přes Nokia pc suite.Ale nevím jak je dát do nového.V podpoře od nokie není ,ale vyjel mi v Microsoftu,nevím proč.Když nový tel. připojím tak mi nabídne 2 režimy. 1. Nabíjení a 2.Velkokapacitní zařízení. Když dám 1. tak se nic neděje a tel se nabíjí.A když 2. tak se mi ukáže jen pamětovka ,ale ne data v mobilu.Nevím co s tím a proto Vás moc prosím o radu...

No..
V bývalém telefonu jsem nenašel zálohu na SIM (Nokia C2-05),ale našel jsem tam že to jde přes Bluetooth ,tak jsem označil jen Textové zprávy a vyhledal (spároval) s novým tel.A pak mi starý tel. napsal že ten nový tel. tuhle funkci nepodporuje.Což nechápu když je novější...