Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC Sestava na hry, 17 000,-

Dobrý den, chtěl bych se zeptat jestli je někdo ochotný mi doporučit sestavu na hry i s monitorem. Mám WIN7 PRO a poskládat bych si to nechal od toho kde to budu kupovat. Pravěpodobně alfacomp či czc.

Rozpočet 17 000,-
Vlastním WIN 7 PRO
Chci na HRY

Jestli mam něco dopsat, stačí se zeptat jsem tu furt, jinak díky moc za ochotu a přeji všem šťastné a veselé svátky! :)

To nečekám :D jen potřebuju rychlejší sestavu než je ta moje 5 let stará, a aby to slušně jelo :) RAM tam dám 8GB, grafika je fajná a ten procesor nevim no :D Ten je z těch levnějších, ale každopádně lepší než stávající