Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno problémy s obrázky

Mám takový problém, poslední dobou se mi nechtějí zobrazovat na určitých stránkách obrázky/konkrétně na libimseti.cz/, při posledním spuštění se PC samo dotázalo, zda chci nainstalovat adobe flash player, ani nevím proč? Nesouvisí to s tím? Nebo nevíte, proč se mi místo obrázků ukazují jen křížky? Nemohl jsem někde něco přenastatvit? I když některý obrázky se ukážou a některý ne... díky

Adobe Flash Player: asi máš nastaveno automatické občasné prověřování na existenci update a tak ti nabízí instalaci novější verze.

Obrázky (nepíšeš OS ani prohlížeč) - možností je více:
- buď je někdo odstranil ze serveru a neupravil html kód
- nebo je blokuješ sám (AdBlock, blokování určitých serverů, nastavení souboru Hosts,...)
- nebo něco jiného.... třeba dodrbané asociace (??) souborů z obrázky

Ano, mohl jsi někde něco přenastavit. Bohužel křišťálová koule zarputile mlčí, takže si budeš muset sám vzpomenout, cos dělal...

jestli to není tím že mnohé obrázky jsou ve skutečnosti flashe - a budou novější verze než máš nainstalovaný jejich prohlížeč.
taky můžeš mít flash úplně zakázaný, jestli si nastavuješ msie stejně antispywarově jako brtník :)
mohl jsi uvést jméno prohlížeče