Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Bootmgr chybí a vytížená RAMka

Zdravím Vás,

dnes jsem zapnul klasický program pro stahování videí z YT, který velmi často používám, ovšem teprve dnešním dnem nastal problém při stahování: nelogicky mi to bralo 100% RAMu (mám 2x2GB) a v PC mi pištělo. Program jsem zastavil a pustil znovu, nastal po chvilce ten samý problém. PC jsem teda restartoval, ovšem v BIOSu se mi to kouslo u hlášky "Bootmgr chybí - restartuje pc". Vlastním originální W7, ale disk nyní nemám, bohužel, u sebe...

Nemá někdo s něčím podobným zkušenost?

Děkuji.

Z nouze jsem potřetí zkusil klasickou opravu OS z instalačního disku a po ní se to rozjelo (2x jsem dělal předtím to samé a nic) - absolutně to nechápu. Nicméně jsem zjistil, že to přetížení, 100% využití, chcete-li, nebyla RAM, ale procesor.

PC mi teď jede, ale de facto hned po zapnutí mám zatížený procesor na 76%, viz. na obrázku vpravo dole první "tachometr", a nevím, čím to.

Tam přece sám vidíš, že 75% zabírá nějaký proces exploreru (aktualizace, defragmentace, indexace a podobně). Kontroloval jsi to na škodnou (MBAM nebo SuperAntispyware v nouzáku)? V msconfig - karta Po spuštění - všechno zakaž a zrestartuj PC. Pak se ozvi, jak to dopadlo.
Pro zajímavost sem dej screen z toho msconfig - screen dělej pomocí Alt+PrtScr.