Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rozbouraný systém

Dobrý den, přátelé
dnes jsen byl u známě , které nefuguje počítač Fujicu Siemens.Při nastartování se objeví logo Windows (jsoou legální)
a pak mašina naskočí do nabídky před nouzovím režimem. Jakýkoliv výběr v této nabídce vše vrací zpět. Nemohu se ani dostat u tohoto PC do biosu, vše je zobrazeno jako poslední konfigurace atd. Při jakékoliv volbě se vše vrací zpět.Co s tím. Vyndat disk bych mohl , ale neuměl bych ho asi v mém PC přečíst.Co s tím mám udělat , když chci zachránit data.
Děkuji za případné rady

jednoduše: když nevíš co s tím, nesahej na to.
vada může být v nějakém ovladači, v zavirovaném systému, v poškozených registrech, ...
viděl bych to na vyjmutí disku, přidání do jiného stroje s aktualizovaným antivirem, a tam prohléhnutí jejího disku z cizích windows. když se nic nenajde, vrátit zpět, vzít instalační cd xp se stejnou verzí servicepacku a opravně přeinstalovat (nic nemazat).

nastavení bios v eeprom nesouvisí se zbořeným windows na hdd - nepíšeš ale proč se tam nemůžeš dostat. fuj.siemens používají phoenix bios, vstupní klávesa f2.