Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Herní PC

Zdar,
chtěl bych si pořídit nějaký luxusní herní PC který se pohybuje od 17-20 tis. Fakt aby rozjížděl hry na high a hrál bych bez FPS dropů. Jak jsem tak zjišťoval tak je lepší si PC sestavit ale jsem rád když PC dokážu zapnout a vůbec tomu nerozumím. Nemohl by mi tu někdo poradit, nebo pomoct sestavit PC prosím?

luxusní herní PC který se pohybuje od 17-20

- Za tu cenu je jak si zaplatit "LUXUSNI" sprostituku za 100Kc na perlovce :-D

PC dokážu zapnout a vůbec tomu nerozumím : JDE POSKLADAT NA ZAKAZKU
Neuvadis, jaké komponenty preferujes, mas-li monitor, jaky chces OS.

TiP~JDe-li jen o hrani, zakoupil bych na tvé miste radeji "PS4"