Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows 8.1 - zapomenuté heslo

Dobrý večer,
kolega zapomněl na notebooku s od Windows 8.1 heslo od účtu, snažil jsem se ho změnit přes trinity rescue kit, ale selhal jsem na tom, že nevím jak se dostat do biosu resp. jak ho nabootovat z CD, Prosím o radu.

Není můj majitel byl starší pán, který si nic nepamatuje. Dočasná změna?

V biosu pod boot options mám

CD-ROM Boot - Enabled

a pořadí:
Internal CD/DVD ROM DRIVE
USB CD/DVD ROM DRIVE
OS BOOT MANAGER
USB Diskette..
! Network adapter

Zkoušel jsem ho různě přehazovat, ale nic mi nenačetlo ten disk. Nebo se to má nějak ještě spouštět, měl jsem za to, že je to pak automaticky při dalším restartu.