Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem USB sluchátka/nejdou spustit žádné hry

Dobrý den.
Koupil jsem si windows 7 home premium, co jsem si OS nainstaloval tak mi PC nerozezná Sluchátka v USB, a kv§li tomu nemůžu použít specialní program pro moje sluchátka.
dále se mi zobrazují jako reproduktory ve správce zařízení.
Dále zkoušel jsem spustit minecraft, CS:GO, league of legends, ale hra se zobrazý ale nenastartuje.
Co mám dělat?

to jestli to mám tak nebo tak je jedno to je jenom změna zvuku jestli to nevíš tak sem nepiš 7.1 je 3D zvuk je to druh zvuku kdy zvuk slyšíš jako v kině všude okolo sebe.
2.0 je zvuk pro hudbu.
Game je zvuk kde je zvýšena hlasitost kroků nabíjení apod.
karle prosím nepiš sem pokud nevíš takto základní věc o zvuku.

Dál nemám jiné zvukové zařízení jenom sluchátka mám zapojené