Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výběr mobilu do 7000, -

Dobrý den, chtěl bych si pořizovat nový mobil a potřebuji poradit, protože se v nich nevyznám. Mobil bude používán na brouzdání po internetu, focení (lepší foťák) a proto by měl mít i delší výdrž baterky. Děkuji za rady

Pokud bys preferoval mensi, tak Samsung Galaxy S4 mini.

Malinko nad cenou je LG G2 16GB, ja bych ho nechtel, protoze nema SD-slot a 16GB je mi malo (uzivatelskej prostor bude pocitam okolo 12GB, ale jsou lidi ze ten prostor ani nevyuzijou.

Za ty prachy v pohodě seženeš Xiaomi Mi3 nebo snad i Mi4 z IBUYGOU. Oba mají slušnou baterku (3050 mAh a 3080 mAh). Co se týče foťáku, můžu říct, že jsou nadprůměr, fotí to docela pěkně na ty prachy. Ač nemam Jablka vůbec rád, musím uznat, že fotí pěkně, ale za tyhle prachy jablko nekoupíš. Další pěkně fotící telefony jsou hi-end modely od Sony, ale to je otázka příplatku 5 - 10 tisíc. Jinak, s Mi4 jsem nefotil a fotky jsem viděl jen na netu. Mám Mi3 a opravdu fotí nadprůměrně, dobíjet není problém po dvou dnech a to ještě třeba s 40 procenty, takže na focení máš ještě rezervu a vydrží dva dny i tak. Jediný problém nastává při nahrávání zvuku, myslím tím třeba hudbu a tak. Tuhle jsem potřeboval nahrát jednu písničku na koncertě a zvuk byl strašný, jinak hlasy a zvuky běžného dne znějí dobře.

Děláš jak kdyby 3G bylo buchví jak pomalý... Navíc on neřekl, že chce LTE, to je stále ještě funkce na víc v téhle cenové relaci. Navíc, nevím, zda se ti to doneslo, ale mobily mají skvélou věc, magickou schopnost, připojit se na síťe wi-fi. Já osobně vůbec 3G nepoužívám, jelikož jsem většinu dne v dosahu nějaké wi-fi -> ve škole i doma 100% zasíťované a pokud jdu někam pryč, vetšinou se stejně nepodívám do míst kde by šlo LTE chytit. Zkrátka, pokud chce LTE, ať to napíše.

Je pravda že LTE než tady bude mít pořádné pokrytí, tak si na to ještě počkáme pár let. I to blbé 3géčko kolikrát na některých místech ani zde v Praze nechytám. Nejvíc mě baví mapka pokrytí od O2 jak jsou pokryté i lesy atp. Tam jsem rád když mám signál na telefonování natož rychlej internet. (a ne, mobilem to není, maj to tak všechny co jsem měl možnost vidět)

I to blbé 3géčko kolikrát na některých místech ani zde v Praze nechytám.

Tam kde nechytas 3G, uz ho pravdepodobne ani nechytnes. Za to LTE tam casem bude. Ty dve site se buduji nezavisle na sobe, respektive buduje se LTE, 3G se resi vylozene mistne, proste pokud to nekde moc hori.