Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem SONY Z1 přesun na SD kartu

Chci se zeptat jestli jdou přesouvat aplikace z telefonu na SD kartu. Např. aplikace Dungeon Hunter 4 má 1,5 GB ale bohužel není možnost přesunu na SD kartu.. Pokud to nějak jde tak prosím o radu pokud ne tak nic a děkuji :)

ne bezpecny neni, zarukam na soft konci, obcas delaji problemy i se zarukou na hardware. Musis vedet sam, jestli ten presun potrebujes nebo ne. Kazdopadne ale zavitej na to forum, treba ti poradi jeste jinou moznost, ale nikde jinde nez od zkusenych majitelu tehoz telefonu se to lip nedozvis.

Kdyz si rootnes telefon pres program tak vicemene ano, muzes skusit kingo android root, root je to bezpecny, teda pokud pri rootovani nevypadne proud ci si neodpojis kabel jestli se to stane muzes preinstalovavat system.... rootovani trva asi pulminuty, kdyz mas roota, a prijdes do servisu s tim, ze ti napr. nejde neco spolecnyho se softwarem, tak ti to neuznaj, root de taky unrootnout, takze staci to hodit na pametovku unrootnout a mas po starostech