Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem vkládání dotazů do zpráv

to bude asi na losa, tímto přeju pěkné svátky:
šlo by omezit vkládání nových zpráv neregistrovanými uživateli? proč je vlastně možné, aby "přidat novou zprávu" mohli i náhodní kolemjdoucí, zcela zmatení návštěvníci?

jsou buď negramotní, nepozorní, nechápaví, nerozumí slovu "zpráva", nevidí na levé oko, neodliší nebo vůbec nenajdou nepodbarvený text "vložit nový dotaz" - snad hledají tlačítko.
z poslední doby:
http://pc.poradna.net/f/view/1352710-mam-dosraty-n otebook-potrebujem-pomoc
http://pc.poradna.net/f/view/1352410-problemy-s-in stalaci-win7
1350203-prosba
bublinové nápovědy zřejmě nestačí k upozornění, že píšou špatně.

Ty už si to navrhoval pred pár dňami v jednej zo správičiek... zatiaľ bez odozvy, ale za mňa určite áno, zatrhol by som tým neregistrovaným parchantom všetko (prečo napríklad môžu exhumovať x rokov staré príspevky?), okrem "vložiť novú otázku". :beer:

já ji zahlíd :)
ale na twitter mi nedorazila - to je vlastně taky dobře.

edit: teď jsem si všim, že když sem přijde okolo kolemjdoucí, má "vložit nový příspěvek" jenom na hlavní straně. zatímco když si čte nějaký příspěvek (nebo ho přivede vyhledávač), vidí už jen vpravo "vložit novou zprávičku" a chťa nechťa zamíří tam.