Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Změna rozlišení obrazovky

Dobrý den,
včera jsem dostal notebook Lenovo z50-70 s windows 8.1. Dnes ráno se samo od sebe změnilo rozlišení obrazovky na tak velké, že vidím jen střed obrazovky a nemohu rozlišení změnit v pc manuálně, přes nastavení. Navíc, nemohu se dostat do nouzového režimu. Nevíte co s tím? Nutně bych potřeboval vědět, kde změnit rozlišení bez použití ovládacích panelů pc.

Děkuji, Matěj

Děkuji za odpověď,
s pomocí funkce OneKey Recovery jsem spustil obnovu továrního nastavení. Proces bude trvat 13 minut. Poté se sem ozvu, ja to dopadlo. Ještě jednou moc děkuji za velmi rychlou a srozumitelnou odpověď. Psal jsem tento dotaz již včera na 5 serverů, ale odepsal někdo jen tu a ještě tak brzy. Díky moc!

Matěj