Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Lenovo tablet nejde zapnout

Ahoj,

sestra včera dostala tablet Lenovo TAB A7-30, vše fungovalo jak má, nabíjel se, hrála na něm hry, atp.
Dnes ráno na něj koukla, byl vypnutý, tak ho dala na nabíječku, ovšem tablet nic neukazuje, nejde zapnout a ani hard reset nefunguje. Při připojení do počítače to v počítači chvilku nabíhá, ale nakonec to nahlásí jako neznámé zařízení a nepodaří se to nainstalovat.

Nějaké nápady, nebo reklamace?
Děkuju:)

Mnel jsem podobny problem na jinem typu a casem jsem prisel ze zarizeni jako tablety mobily atd jsou nachylne na poskozeni baterie prebitim uplnym vybitim a podobnymi aspekty casto po poskozeni baterie stroj nejde vubec zapnout (asi adapter dodava maly proud nebo tak).