Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno xperia z3 compact

Dobrý den, potřebovala bych poradit....potřebuju nastavit na telefonu mail....nastavim pop, smtp, ale píše mi to že nelze navázat připojení k serveru. hledala jsem pomoc na netu, vše jsem udelala podle info a stále nic. na minulem tel. to slo v poho...máte nekdo radu?

A ten internet ti v tom mobilu funguje?

To mas nejaky mail-hosting nebo freemail typu seznam? Respektive u Androidu mas jiste Google ucet, teda i Gmail, tak si nastav jako prvni email tam, cimz zredukujes pocet moznych chyb. (Ty mail-hostingy maji obcas problem s certifikatama, je treba to povolit.)