Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem herní sestava (directX 12)

Zdravim mám navrhlou sestavu a rád bych ji s vámi zkonzultoval:) počítač bude na hry a filmy, monitor mám, licenci na OS Win7 mám taky. do sestavy zatím nebudu dávat mechaniku jelikož ji v součastnosti nepoužívám. Chtěl jsem se vejít do 17k, takže se chci zeptat jestli se dá někde ušetřit těch pár kaček při zachování výkonu či jaké komponetnty byste vyměnili? Pak vedleší dotaz na directX 12, kdy mají přijít na "trh" a jestli se nevyplatí počkat na nové karty s jejich podporou? předem díky za odpovědi
http://www.czc.cz/bupdfetircioc8qc58ofjbj9s3/sezna m

Alfa je nespolehlivá, už nesestavuje a ta krabice se ti jaksi "povedla" navíc to je mATX.
1. je úzká a nevím zda se ten chladič vůbec vleze a deska vůbec ne.
2. nemá v základu ani jeden pomocný točák a navíc zadní odsávací pozice je jen pro 80mm!
(je to děsnej krám, lepší je i krabice od banánů)

Děkuji mnohokrát, smolil jsem ovšem dále:) limit 19k zůstal, ale koupil jsem r9 280x(gigabyte windforce) z aukra za 5k, použiju skříň ze starého rodinného pc (to jsem před měsícem nevěděl, je to jediná použitelná věc) sestava bez skříně a grafiky viz- https://www.alfa.cz/basket.php?items=_2U2E010TUP02 2RCO010YB8012MYM011O1X012S0T01 než to objednám rád bych znal váš názor zda byste něco změnili, za každou připomínku budu rád, potřebuji také lepší monitor na něj by mělo bejt příští měsíc +-3,5k

je to 100% http://www.cnews.cz/clanky/windows-10-predstavena- mobilni-edice-upgrade-bude-zdarma-i-z-windows-7 ;)
doufám že se Mantle stane standardem ve hrách
sestava od bsod vypadá zajímavě, vím že je intel výkonější na jednom jádru což je ve hrách nesporná výhoda, 8320e se zase dá přetaktovat až na 4,5ghz, samozřejmě než začnu taktovat tak pořídím líp odvětrávanou skříň cooler master 500 od M-pola