Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pomoc s výběrem ZD SC. 775, fsb 1333, DDR2 800

Před pár dny jsem dával dotaz ohledně nefunkční základní desky a nějak se to nevyřešilo a usoudil jsem že radší koupím jinou, když ji budu mít jen položenou na stole, můžu mít serverovou? Je potřeba aby podporovala C2D E6750 (FSB 1333) a DDR2 (nejlépe 800mhz) a tato ho jako jedna z mála podporuje. Přemýšlel jsem o této: http://aukro.cz/servrova-zakladni-deska-intel-s321 0sh-vyprodej-i4928530498.html

Potřebuji totiž nutně desku která bude podporovat to co jsem uvedl výše, ale jakoukoliv desku najdu, tak nepodporuje FSB1333, jen tato serverová splnuje moje parametry, proto se ptam, když mi to bude běhat doma na stole bez case jestli to bude nahrazovat tu normální ZD nebo tam bude něco oproti běžné ZD chybět.