Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem vaše vlastní zkušenosti se samsungem S4

Ahoj, po dlouhém vybírání od samsungu galaxy S3 neo, přes S4 mini, jsem se dostal na S4. Koukal jsem, že ji mají cca za 10000,- . Chtěl bych znát vaše osobní názory a zkušenosti. Teď mám samsung galasy S advance, pořád se mi zasekává a kouše, měl jsem ho 2x v opravě, několikrát tovární nastavení, výměna základní desky 2 týdny před koncem záruky......a nic. Hry nehraju, jen internet, foťák, facebook, volání, sms a whatsapp. Díky M.

Mám ho od dubna 2013, jinak řečeno od začátku prodeje. Když si odmyslím spoustu úžasných vad mého konkrétního kusu, tak ten telefon není úplně špatný. Systém je hrozně nenažraný, ale sekat se nebude, jen rychle vybíjet - mobil na něj jde hrubou silou, výkonem, který má. Ale nešel bych do něj v dnešní době, za cenu Galaxy S4 a to GT-I9500/5 i 6 jsou lepší možnosti.

Třeba LG G2, Honor 6. Jasně, první nemá karty, druhý nemá všechny frekvence LTE, oba mi prošly rukama, druhý máme doma a za 8800 je jak zpracováním, tak výkonem, displejem, skoro vším, úplně jiná liga. Bohužel.
edit: Asi nemáš S-view, co? Ten je totiž softwarově naprosto největším zlem. Hovory přes něj jdou přijímat a odmítat, ale přes tu silnou vrstvu plastu v průhledu při troše štěstí na pátý pokus, velice často díky krytu telefon na desítky vteřin totálně zatuhne, třeba zvoní, ale ani se nerozsvítí obrazovka a jednou až dvakrát do měsíce se mi během hodiny vybije baterku až na dno, i po resetu a největším žroutem je v tu chvíli proces pro kryt.

edit: Vlastně nevím, co si vybrat za další telefon, až budu měnit. HTC kašle na aktualizace, Samsung kašle na kvalitu aktualizací, LG má super kvalitní LCD, kamarád mi ukazoval žlutý flek na displeji G2, už jsem viděl ale to samé i na G3, Sony mi nesmí do domu. Tak asi něco z Číny.

Tak s LG G2 jsi si odpovedel sam, chybejici karta je pro me klicova vlastnost, premyslel jsem i o LG G3, ale to uz je cenou jinde a hlavne uz je to moc velky.
S Huaweiem me s prominutim nes.r, uz jsem si smejda koupil jednou a uz nikdy, nehlede na to, ze nevidim duvod proc by me cinan mel spehovat.

S-view slysim prvne, ale nejaky doplnky stejne urcite porizovat nebudu.

Ona ta cina lepsi neni, v soucasne dobe nic lepsiho nez SGS4, SGS5 a LG G3 neni, samozrejme i u nich muze narazit na vadny kus.

Ale kup si Samsung Galaxy S4 LTE-A nebo-li Advanced neboli i9506.

Mam ho super telefon, ma to Android 4.4.2, dela se na to Cyanogenmod 11, zatim test verze a je k dispozici prirozene i root, ale ja jsem zatim na tovarni ROM bez rootu, zatim totiz vubec root nepotrebuju. Tovarni ROM funguje perfektne, nic se nezasekava, telefon ma vsechny mozne funkce, nabuseny harware a na smartphony i hodne solidni vydrz. Neznam lepsi telefon!

Takže jestli mohu ještě jednou otravovat, tak v obchodě v Plzni, kde ho chci kupovat mají tohle. Je to on ten njlepší jo? Samsung i9506 Galaxy S4 LTE+ gsm tel. White Frost. Jen tam není označení LTE-A, ale LTE plus. To je ještě něco jiného?

Generální 2G sítě GSM 850/900/1800/1900 - I9506
3G síť HSDPA 850/900/1900/2100 - I9506
4G síť LTE 800/850/900/1800/2100/2600 - I9506
SIM Micro-SIM
Vnější rozměry 136.6 x 69.8 x 7.9 mm
Hmotnost 130 g
Typ displeje Super AMOLED kapacitní dotykovou obrazovkou, 16M barev
Rozměr 1080 x 1920 pixelů, 5,0 palce (~ 441 ppi hustoty pixelů)
multitouch Ano
Ochrana Corning Gorilla Glass 3
- TouchWiz UI
Zvukové Alert typy Vibrační; MP3, WAV vyzvánění
reproduktor Ano
3,5 mm jack Ano
Slot pro paměťovou kartu microSD, až 64 GB
Vnitřní 16 GB, 2 GB RAM
DATA GPRS Ano
EDGE Ano
Rychlost HSDPA, 42,2 Mbps; HSUPA, 5,76 Mbps; LTE, CAT4, 50 Mbps UL, 150 Mbps DL
WLAN Wi-Fi 802.11 a / b / g / n / ac, dual-band, Wi-Fi Direct, DLNA, Wi-Fi hotspot
Bluetooth v4.0, A2DP, EDR, LE
NFC Ano
Infračervený port Ano
USB microUSB v2.0 (MHL 2), USB On-the-go, USB Host
CAMERA Primární 13 MP, 4128 x 3096 pixelů, autofokus, LED blesk
Funkce Dual Shot, Současné HD video a záznam obrazu, geo-tagging, dotykové ostření, detekce obličeje a úsměvu, stabilizace obrazu, HDR
Video 1080p @ 30fps, dual-video rec.
Sekundární 2 MP, 1080p @ 30fps, dual videohovory
VLASTNOSTI OS Android OS, v4.2.2 (Jelly Bean), rozšiřitelná až na v4.4.2 (KitKat)
Čipová sada Qualcomm MSM8974 Snapdragon 800
CPU Quad-core 2,3 GHz Krait 400
GPU Adreno 330
Senzory akcelerometr, gyroskop, blízkost, kompas, barometr, teplota, vlhkost, gesto
Zprávy SMS (závitových view), MMS, e-mail, Push Mail, IM, RSS
Browser HTML5
rádio Ne
GPS Ano, s A-GPS, GLONASS
Java Ano, přes Java MIDP emulátor
- S-Voice přirozeného jazyka příkazů a diktát
- Inteligentní pobyt, inteligentní pauza, Funkce Smart svitek
- Vzduchové gesta
- Dropbox (50 GB cloud úložiště)
- Aktivní potlačení hluku s vyhrazenou mic
- TV-out (prostřednictvím MHL 2 / V link)
- Integrace SNS
- MP4/DivX/XviD/WMV/H.264/H.263
- MP3/WAV/eAAC + / AC3/FLAC
- Pořadatel
- Foto / video editor
- Prohlížeč dokumentů (Word, Excel, PowerPoint, PDF)
- Google Search, Maps, Gmail,
YouTube, Kalendář, Google Talk, Picasa
- Voice memo / vytáčení / Příkazy
- Prediktivní vkládání textu (Swype)
Baterie Li-Ion 2600 mAh baterie
Stand-by (2G) / až 370 h (3G)
Doba hovoru (2G) / až 17 h (3G)
Hudba až 62 h

ha, ha , ha, pro takove Sony nebo Huawei je procento reklamaci Samsungu stale nedostizna meta, LG jich mene taky nema, o pochybnych znackach typu Prestigio se radeji nevyjadruji vubec. Tim neobhajuju Samsung, spis je tristni skutecnost, ze to co Samsung predvadi je stale jeden z tech lepsich vysledku. (Muj nazor je, ze uzivatele si ted zkusi jine znacky, zjisti to co ja uz davno vim, ze jinde je to jeste horsi a zase se k Samsungu poslusne vrati.)