Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nový SSD - jak využít jeho potenciál?

Dobrý den,

Asi tu máte spoustu dotazů ohledně vánočních dárků... Chtěl bych vás poprosit o pomoc s mým dárkem. Dostal jsem SSD (samsung 840 evo 250gb) a mám notebook Acer Aspire V3 772G. Po instalaci i vložení SSD do notebooku jsem zjistil, že nevím jak správně využít jeho potenciál a na internetu jsem se dočetl jen velmmi málo a moc tomu nerozumím. Prosím o nějakou radu jak s ním naložit nebo co udělat. Děkuji moc za váš čas.

Změna předmětu, původně: Nový SSD (host)

V tom případě poslední dotaz. Chápu, že nejlepší cesta je znovu nainstalovat OS na SSD, ale je nějaká možnost "přesunutí" "zkopírování" OS? Nebo abych mohl začít využívat OS z SSD budu muset trochu ustoupit a nainstalovat znovu? Děkuji