Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Která mechanika je lepší

Ahoj, rozhoduju se mezi Liteon SHW-16H5S a LH-18A1H. Četl jsem recenze na CDRku, kde ta LH vychází líp jak SHW. Mám je momentálně k dispozici obě dvě, takže můžu porovnat, ale dajako sa mi to něpozdává. Vypálil jsem DVD, pálil jsem ho tou SHW. Pak ho tou SHW v Kprobe2 změřím a vyjde mi "něco". Strčím to DVD do LH, udělám stejnej test v Kprobe2 a výsledky jsou podstatně horší, než to "něco". Na začátku je skok PI kolem 120 a PIF taky tak nějak, pak spadne PI na nějakejch 20-30 a PIF slezou tak na 2-4, na SHW ten skok není. Zkoušel jsem těch DVD víc, ale dělá to všude. Ještě zkusím vypálený DVD v LH změřit tou SHW... Firmware mám všude poslední. LH by měla mít podstatně lepší čtení poškozených disků... Poraďte někdo, pls, kterou si mám nechat a kterou poslat do pekel. Dík.

kludne sa odraz od vlastnych testov
vsetky mechaniky su vyrabane v kvantach a mechanika z modelovej rady ktora vyhra testy ti moze fungovat hrosie ako posledny lunt ktory vyjde z linky pod stastnou hviezdou
pripadne si vyber podla dlzky zaruky ak je tam rozdiel
ak aktivne palis je dost mozne ze ktorukolvek do dvoch rokov "utahas na smrt"