Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Maximální délka USB kabelu

Dobrý večer,
chtěl bych se zeptat, jestli je dobrý nápad koupit USB 3.0 - SATA3 adaptér a mít HDD napajený ze zdroje ve skříni a vést prodlužovačku USB asi 3 metry nebo koupit nějaký externí box? Mělo by to být zapojené do routeru. Preferoval bych možnost s prodlužovačkou, ale nevím, jestli to vůbec bude fungovat - jestli to není moc dlouhý kabel.
Díky za rady.

celé je to bláznivé,

pro problémy kdy se vede mnoho vodičú u PATA, se vymyslí SATA, pak nekoho napadne, objeví se eSATA, no když seriove a univerzálne, není problém hnát to pres USB
časem pricházi USB verze 3, tá má vodičú už víc,

čekám kdy prijde USB verze 4, tá bude mít vodičú zas pridáno, až postupne, USB verze 6, bude mít vodičú co melo PATA

.... :puff: