Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows 7 bezpečně odebrat hardware

Bezpečně odebrat hardware

Zdravím.Pokud mám zapojenou flešku a potřebuji ji vyndat tak mě ikona nenapíše hlášku nyní lze hardware bezpečně odebrat přitom už s ni žadný program nepracuje.Jak tuto hlášku opět obnovit?Přitom mám nastaveno zobrazit ikony a hlášení.Jedná se o Windows 7.
Moc děkuji za pomoc.

skopiruj prepiš priponu z txt na reg ( subor.reg) 2xklikni potvrd OK a reštart

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\servi ces\usbhub\hubg]
"EnableDiagnosticMode"=dword:00000000
"DisableOnSoftRemove"=dword:00000001

[HKEY_CLASSES_ROOT\DesktopBackground\Shell\Safely Remove Hardware]
"Icon"="hotplug.dll,-100"

[HKEY_CLASSES_ROOT\DesktopBackground\Shell\Safely Remove Hardware\command]
@="C:\\Windows\\System32\\control.exe hotplug.dll"

sorry chybička musi byt každy samostatne -prvy
------------------------------------------------
Windows Registry Editor Version 5.00

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\servi ces\usbhub\hubg]
"EnableDiagnosticMode"=dword:00000000
"DisableOnSoftRemove"=dword:00000001
-------------------------------------------------- -----

druhy
-------------------------------------------------- ---------
Windows Registry Editor Version 5.00

[HKEY_CLASSES_ROOT\DesktopBackground\Shell\Safely Remove Hardware]
"Icon"="hotplug.dll,-100"

[HKEY_CLASSES_ROOT\DesktopBackground\Shell\Safely Remove Hardware\command]
@="C:\\Windows\\System32\\control.exe hotplug.dll"
-------------------------------------------------- ----------
musiš byt prihlaseny ale ako spravca(ak maš viac kont)po reštarte by to malo ist aj na SD karty ked klikneš na prazdne misto na ploche tak ti tam pribudne 19df4963b0