Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows sa nenacita

Dobry den
Ked som dnes rano spustil PC, Windows sa mi zastavi na Starting Windows a tam to stoji donekonecna.
Skusil som aj Repair, ale to sa tiez ncitava a nacitava.
Vcera mi PC isiel bez najmensich problemov ako aj vzdy po cely cas co ho mam.
Mam Windows 7 Ultimate 64 bit

Dakujem velmi pekne za odpoved, pekne sviatky

Ach jo,raději si k tomu někoho zavolej nebo to někomu odnes.To sám nezvládneš.
A stejně nemáš instalační DVD na novou instalaci,s tím chceš dělat co?

Karel04, 27.12.2014 14:24
Repair není reinstall,ale možná to bude lepší.Data zachráníš tak,že HDD připojíš do jiného PC a překopíruješ.Nebo si stáhneš a vypálíš liveCD Ubuntu,nabootuješ a kopíruješ.
http://www.servispckupka.cz/jak_vykopirovat_data_z _nefunkcniho_stolniho_pocitace.php