Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Jaký router? ZyXEL Prestige 660HN-T3A nebo Z-Comax WA-2204A-TX ?

Zdravim Vas,
chtel bych se zeptat jaky router pro wifi do baraku je lepsi? ZyXEL Prestige 660HN-T3A http://access-pointy.heureka.cz/zyxel-prestige-660 hn-t3a/specifikace/#text nebo Z-Comax WA-2204A-TX http://access-pointy.heureka.cz/z-comax-wa-2204a-t x/specifikace/#text ?

Rusim net od o2 (pomale pripojeni) a chci prejit k airtelecom , kde mi nabizeji za 490kc jejich modem ZyXEL, doma mam svuj novy Z-comax, tak me zajima zda ten muj staci ci ten jejich je lepsi? mockrat dekuji

a ty si myslíš, že ten alternativec kvůli tobě natáhne nové dráty a postaví ústřednu s DSLAMem? :-) Když to nedokážou telkáči, od kterých si ty linky pronajímá?

edit: chápeš, že jediné, co se změní, je vzhled faktury a možná cena, jinak to zůstane při starém. A pořídit si IPTV, to byl taky nápad...

pokud sis nevšiml, tak je to taky "až" 8Mbit. A starat se samozřejmě nebudou. Ještě budeš vzpomínat na rychlost servisu O2. Protože teď budeš chyby hlásit alternativci, který si bude muset vše řešit s O2 sám - což všechno bude prodlužovat.

Podle mě: zrušit IPTV, místo toho pořídit Skylink/Digi apod., pokud chceš koukat na čumítko. Popř. zkusit najít nějakou lokální společnost, která poskytuje wifi nebo optiku.