Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Chyba při spouštění

Pěkný večer. Mám problém se spouštěním winu. Když spustím pc, vše najede jak má až do chvíle, kdy se objeví "spouštění systému windows" tam se sekne ta animace a vyskočí modrá obrazovka. Bohužel nemůžu říci, co tam je protože se to ihned resetuje. Nevíte co s tím může být ? Mám win 7 HP 64-bit

Před startem systému mačkejte F8, vlezte do nouzového režimu a vypněte automatický restart při chybě.
Tento počítač (pravý myš) - vlevo v okně "Upřesnit nastavení systému" - karta Upřesnit a úplně dole je Nastavení. Tam se odškrtne fajfka u "automaticky restartovat".
Pak to spusťte normálně, vyskočí obrazovka, vyfotit, dát sem.