Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Odesla Zvukova Karta?

Ahoj, mam takový problem
Predevcirem mi nejspis odesla integrovana zv.karta ale nejsem si tim jisty tak se radsi poptam odborniku :)
Vse behalo naprosto v poradku ale kdyz jsem druhy den zapl pc tak mi zvuk jen sumí chrapti a ja nevím co jeste.
Divne je ze to reaguje ten zvuk na pohyb mysi nebo kdyz zapinam hru tak to zacne treba vic chraptit nebo tak.
Jedna se o zakladni desku: Gigabite B85M-D2V
Zkousel jsem vice sluchatek ale vsude je to stejne
Predelaval jsem i Windows ale porad stejne, asi umrela :-( brzo mam ji od 12.12.2014 ale nechce se mi to reklamovat kvuli integrovane zvukovce.
Vsem diky za odpovedi. problem je ze tam nemam slot na zvukovku takze budu muset koupit asi externí. Diky vsem :)

ten linux to neumim

Já taky ne. Ale myslím, že to není složité. Stáhne se nějaké ISO, to se vypálí (nebo nějak nacpe na flash) a nabootuje se z toho. Neinstaluje se to, ten systém je spuštěný z boot media. Neprovede to v počítači žádné změny, nezformátuje disk a podobně. Ale pozná se, jestli je nějaký HW fakt nefunkční.