Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Root do tabletu

dobrý den
chtěl bych dát do svého tabletu (Aligator T1010) root (přímo: Kingoroot), ale když připojím tablet tak mi Kingoroot hlásí, že žádné zařízení není připojeno..
USB ladění mám zapnuté...
neví někdo, co s tím? děkuji :P

Zajímavé, že mi to také šlo až po celkové aktualizaci systém telefonu. Přesně nevím proč, ale také mi to nešlo. Říkal jsem si, že jsem zase někde dělal chybu :-D.

Nemůže být problém, že např. nemáte v PC nainstalované ovladače? S tím jsem se totiž dost dlouho štval než jsem na to přišel.