Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Napajeni pres noc

Zdravim,
potrebuji defragmentovat disk sveho notebooku a potrebuji se zeptat, zda muzu tuto cinnost zapnout pres noc, spolecne s napajenim ze zasuvky (aby se nevybil), aniz bych se mohl bat nejakeho problemu jako je skrat....zkratka abych o sve zarizeni neprisel. Vsem dekuji

Ve skutečnosti to pravděpodobně defragmentovat nemusíš. Zvláště ve Win 7 a výše.
Napájení se snad automaticky vypíná, když je baterka plná. Není se čeho bát.
Pokud je pomalejší, promaž položky v msconfig - karta Po spuštění.
Detrojanizuj.

Ty každou noc vytahuješ napáječ od NTB ze zásuvky ? Ten tvůj "skrat" /znásilnění jazyka českého/ může vzniknout kdykoliv, nevím proč si většina lidí myslí, že se věci ničí pouze v noci. A co potom třeba stolní počítače, ledničky, mrazáky, televize, nevznikne tam taky ten "skrat" ? Raději to doběhni vytáhnout ze zásuvky ... :puff:

A to je vlastne pravda, ja nad tim nijak moc nezauvazoval a je to znat. Za ,,skrat,, se omlouvam, to je vylozene atentat.
Ja temto vecem zrovna moc nerozumim, ale kdyz vidim ze je 17% fragmentu a defragmentace trva <den, tak mi netvrdte ze to bezi na pozadi....

Pořád jsi nenapsal jaký máš OS a jak velký je ten disk/oddíl, který chceš defragmentovat. 17% nic neznamená, ani 25% není nic. I při 50% ti systém pojede normálně. Když jsem míval XP, tak jsem občas defragmentaci dělal (spíše ze sportu), ale aby trvala celý den - to je nesmysl.

Možná se snažíš defragmentovat nedefragmentovatelné, anebo máš hodně zaplněný disk. Taky je možnost, že má ten disk vadné sektory, anebo používáš režim defragmentace, který tu dobu zbytečně prodlužuje.

Fragmentace není nemoc. Je to jenom soubor, rozdělený na více částí (kvůli rychlosti zápisu na disk).