Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém z grafickou kartou

Dobrý deň. Kúpil som do počitača grafickú kartu asus gtx 275. Zapojil som ju. Vetráčik na grafickej sa točil ale monitor zostal čierny jak keby ani do nej nebol zapojený. Tak som tam zapojil starú tú čo tam bola asus gtx 240 a už nešla ani tá. Zdroj by ju mal utiahnuť. Za odpovede dakujem.

No nevím s tím zdrojem, GT 240 má TDP 120 oproti 219 u GTX 275. Napiš jaký máš zdroj, značku, typ a wattáž. Upozorňuji, že všechny údaje jsou důležité, takže opakuji značku, typ a wattáž. Program na zjištění zdroje neexistuje, musíš otevřít PC skříň a podívat se na štítek zdroje. Taky vypiš své HW komponenty svého PC.