Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak funguje iPod/iPad?

U iPodu jsem se na wikipedii dočetl:

Ipod - Přehrávač podporuje soubory ve formátu MP3, AAC, WAV, videa ve formátech MP4 a MOV a obrázky typu JPG, PNG, GIF a PSD.

Nepodporuje USB Mass Storage, veškeré soubory lze nahrát jen pomocí iTunes. Hry a aplikace se nakupují přes App Store.

Pochopil jsem dobře, že to umí přehrávat jen mp3 zakoupené na iTunes?

A iPad? Ten je na tom jak? Tam už je normální OS, kde lze např. ty vlastní mp3 přehrát?

Děkuji z vysvětlení od iUserů

- Ipod aj Ipad prehra to ci je napisane vyssie, len si tam tie svoje subory nenahras ako na USB kluc, ale cez aplikaciu Itunes, ak ide OS MS Windows, ak ide Apple pocitac, tak sa len pripoji a Mac OS s nim pracuje automaticky