Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem "Herní" PC

Zdravím, mohly by jste mi poradit nějaký "Herní" počítač do 18tisíc? (s monitorem).
Díval jsem se na LYNX: www.lynx.c..._id=452198
Kdybych uměl skládat pc tak bych si ho nejspíš seskládal, ale jsem na to levej.. :-D
Nevím jestli k sobě pasujou komponenty atd.
Jinak jestli někdo poradí tak bych chtěl procesor Intel i5, ale nevím jestli to je vůbec reálný seskládat za tak nízkou cenu.

Děkuji za odpověď

Zdravím mohl by mě někdo poradit jestli je dobrý nebo ne?
Sice vím že budete psát že si mám radši poskládat že v obchodě sou na nic a za tu cenu muže byt levnější nebo vykonější.. TOHLE SE JEN ŘÍKA ALE UŽ TOMU TAK NENÍ! (A jestli jo tak max o 1.000Kč) Ale zase když se na tom pc neco rozbije musíte to poslat do servisu (např MSi pošlou do Polska...)

A když koupím Pc přes nějaký obchod a neco se na tom rozbije druhý den mě to opraví protože maj s firmou domluveny atd..

Link na PC: www.comfor.cz
Osobně si myslím, že za tu cenu uplně v pořádku je tam I5 4460, Graf karta GTX 750Ti 2GB, 1TB bohatě stačí, 8GB Ram..

- Možná bych vyměnil GTX 750Ti za R9 270.. ale to není zas tak velký rozdíl...