Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto fifa 07

Ahoj.
Prosím dobré duše o radu. Koupil jsem si FIFU 07. Nainstaloval češtinu, nainstaloval gambrinus ligu, a nejde mi komentář. Nevím jestli šel před instalací češtiny, ale myslím že ne. Nevíte někdo čím to může být? Hra je koupená v Anglii, nemůže to být tím?
Dík

Hry řešíme tu: hry.poradna.net (Kurt)

jesně že to mám zesílený. Stáhnul jsem češtinu i z jiných zdrojů, ale výsledek je stejný. Řeknou dvě, tři slova za zápas. Nevím jestli to je ve windows a nebo ve hře. A nebo jestli oni komentátoři nestávkujou. To je taky možný. Ještě brnknu do ČT abych byl v obraze :-D

Skus preinstalovat ovladace zvukovky, najnovsi directx (www.microsoft.com), ake mas repro? Ak mas len 2repro mas nastavene v ovladacich paneloch typ repro len stereo? (ci to necpe do zadnych repro ak nemas apod).
Spus si start-spustit dxdiag a otestuj si zvuk cez directx.
Ak je v nastaveni hry nieco o zvuku (audio), skus napr. vypnut HW podporu (a EAX apod).

atlon 2200+, 512 ram, GF 5500FX, direct DX 9.0c
ovladače zvukovky jsem dělal, repro 5.1 ve zvukovce nastavený, testování v dxdiag proběhlo, tyto věci jsem dělal jako první včetně odvšivení PC, a vše je OK. V nastavení hry jsem nic k audiu nenašel, mimo hlasitosti

http://razortorrents.blog.cz/0610/fifa-07-cesky-kom entar
Fifa 07- čeština + dabing
7.10.2006 16:26 | Vehicle.co | < Češtiny

Fifa 07- čeština + dabing

Pokud se našel někdo z vás, kdo si objednal FIFU 07 - americkou verzi a přišel tím teda o český komentář a češtinu ať nezoufá.. Dnes tu pro vás mám řešení. Stáhněte si z našeho webu češtinu a český komentář pro FIFU 07! Budete potřebovat celkem 4 soubory.

Pro český dabing stáhněte tento a tento soubor. (1. má cca 2mb a 2. má 180mb) Po stáhnutí zkopírujte oba soubory do složky ..EA SPORTS/FIFA 07/data/audio.

(A ten soubor jak se jmenuje dat_cze.big přejmenujte na dat_eng.big)

Kdo by měl zájem i o češtinu pro FIFU 07, stačí stáhnout dva 800kb soubory - tento, který zkopírujte do ..EA SPORTS/FIFA 07/alocale a tento, který zkopírujte do ..EA SPORTS/FIFA 07/data/cmn/fe.

UPOZORNĚNÍ: Radši si originální soubory zazálohujte, dříve než je přepíšete těmito staženými!

Ak ti to ide nahodne tak je mozne ze nejak blbne zvukovka, mozno mas slabu zvukovku a nema tolko kanalov alebo co ja viem (to len tak trepem, ja neviem ako to ta hra prehrava a ci maju dnes zvukovky nejake obmedzenia v tomto). Ak mas v hre nastavenia zvukovky (HW podpora zvukovky a EAX apod) skus to vypnut.
Skus si spustit dxdiag (start - spustit - dxdiag), a daj si test direct sound a music.

Skontroloval by som este poriadne mixer a nastavenie typu reproduktorov vo Win, skus nastavit len stereo reproduktory. Teoreticky je mozne ze to hra cpe do nejakych neexistujucich kanalov (si mysli ze mas 7+1 repro alebo co).

P.S. skus najnovsie ovladace zvukovky (stranky vyrobcu zvukovky alebo vyrobcu mainboardu ak je integrovana), aj na chipset preinstaluj najnovsie ovladace (stranky vyrobcu mainboardu). DX9.0c by som skusil preinstalovat. Dxdiag ti vypise ze mas DX9.0c?

Čau, mužu vás o něco poprosit?
CHtěl sem si stahnout někde český komentář ale furt mi to na jiných webech nejde tak prosim jestli by mi nekdo neposlal ten český komentář na muj mail- jakub.adzima@seznam.cz díky moc :)