Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Reproduktory k PC

Ahoj, mám repro: Genius SP-HF365B, rozhodujuse že si koupím lepší (ne že by ty co mám byli špatné, mám je krátce a jde z nich skvělí zvuk) 2.1. Jaké byjste mi doporučili okolo 1000 Kč (spíše do 1000 Kč)? Z repro by nemělo vycházet šumění / píslání a další nepříjemné zvuky - to je moje podmínka. Popřípadě 2.0.
Je pravda že subwofer musí být na zemi? A proč nemůže být u repro na stole?

Já ho měl léta na stole a bylo to fuk. Už mě nebavilo mít málo místa na stole, tak šel pod stůl. Přijde mi, že to má lepší zvuk, resp. vnímám víc vejšky, než když mi u palice dunil subwoofer. No a jestli chceš lepší, tak přihoď minimálně pětikilo navíc, ptž za ten tisíc koupíš +/- podobný shit.
Logitech nemá špatné, i cenově ok na běžnej poslech.