

Ztráta (videa) z cédéčka !
Dobrý den, mám veliký problém když jsem kopíroval z DVD disku video na flash disk tak se mi sekl počítač. A když už byl dobrý tak jsem měl jen jeden soubor asi o minutě na flash disku, ale na cédéčku nebylo nic a co nyní ? Jde o rodinné video a nikde jinde nejde sehna potřebuji ho zpět prosím moc prosím o pomoc díky.
Kopírovals z DVD na flashku a při této činnosti něco zmizelo z CD. Možná nebudu jediný, kdo nechápe tok tvých myšlenek.
Omlouvám se myslel jsem Z DVD.
Ani z něj nemůže nic zmizet. Maximálně to jde z přepisovatelného smazat.
Jde o to že na DVD nic není !
A na flash disku také nic použitelného.
Jiné DVD to přečte?
ano ! Nevím co s tím jsem amatér a chtěl jsem to jen zkopírovat na flash disk, ale poté nebylo nic na DVD a pomalu ani na flash disku !
Je nějak mechanicky poškozené to DVD?
A to DVD nebolo nahodou nejake prepisovatelne dvd? Len spekulujem pretoze si neviem predstavit ako by sa to asi vymazalo, i ked ani to prepisovatelne by sa nevymazalo len tam samo od seba.
tímto děkuji všem vše bylo na DVD jak jste říkali ale až po asi 5 restu pc a stažení nového přehrávače. Omlouvám se, že jsme otravoval a děkuji vám za váš čas.
No přehrávač na kopírování souborů nepotřebuješ.Hlavně si to tedy honem vše překopíruj i na pevný disk,kdyby to DVD opravdu zlobilo a nešlo příště přečíst.Nebo vypálit novou kopii DVD.
Mě se stalo, že mě odešlo jedno DVD. Byl na něm Win. A jednou to DVD nešlo načíst a vypalovačkou to nebylo. V pc byli v té době tři vypalovačky 2xDVD + 1xCD.
To je nějaké zamotané. Kopíruješ z DVD na flash a najednou tam začne figurovat CD.
Napsal jsem to opravdu zamotaně zmizelo to z DVD.
Kopírovals z DVD na flash a na CD po crashi systému nebylo nic. A já že su magor.
Né, kopíroval jsem z DVD na flash disk ! ...
Mozno exla mechanika, vyskusaj v inej. Inak mi to pride ako blbost.
Ale mechanika jinak funguje už jsem zkoušel ! :(
A jak bylo to DVD vytvořeno a co na něm bylo? Není to náhodou tak, že bylo vytvořeno jako zapisovatelné ve windows 7? Pak by mělo stačit vrátit se k předešlé session. To je jediné možné vysvětlení tvého problému.