Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kodeky?

Prosim o radu. Jako kodeky mam balicek codec pack all in one 6.0.3.0. Vsechny filmy mi do dneska sly. Kamarad mi prinesl par serialu a nejde tam zvuk. Je to kodekama? Ty serialy jsou myslim v Hdtv kvalite. Diky za rady.

V jakém formátu jsou ty seriály?Není to náhodou MP4?Kdyby to tak bylo tak to zkus přehrát v ,,Nero Show Time ,, Já mám taky jen balíček s codec pack all in one a to ještě starší a vše bez problému zatím přehrál,jen ne zvuk u MP4.